• 0 800 357272
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Пн-Пт 09:00-18:00
Image

Локальні проводні та безпроводні мережі

Сучасний офіс неможливо уявити  без локальної мережі та виходу до інтернет. І мова не тільки про кількісний, а і якісний зріст. Швидка мережа дозволяє організувати  звукову та відеозв'язок між співробідниками внутрі офісу, а також з віддаленими офісами – і в значній кількості випадків відпадає потреба в телефонних каналах зв'язку. Швидка і надійна мережа дозволяє організувати облачну інфраструктуру, де документи одночасно доступни для загальної роботи, що дозволяє відмовитися від локального зберігання даних.

Нарешті, швидка і надійна мережа дозволяє організувати роботу за допомоги веб-додатків, віддаленого робочого стола аба інших варіантів, коли додатки працюють на серверній стороні. Це дозволяє взагалі відмовитися від робочого ПК та повністю організувати роботу на тонких клієнтах. Що дозволяє відмовитися від фіксованого робочого місця (працювати можна з будь-якого доступного комп'ютера/клієнта в офісі, а також підключатися віддалено) і повністю реорганізувати роботу ІТ-підрозділу.

Швидкість та надійність роботи мережі стає визначальною для роботи всього підприємства. Відповідно, помилки побудови чи неправильна організація офісної мережі (включаючи організацію доступу до Інтернету) може дорого обійтися підприємству.